Salzburgi liidumaa kunstnike näituse „Salzburg: visioonid“ Salzburgi liidumaa kunstnike näituse 14. detsembrist 8. jaanuarini Viimsi Raamatukogus Viimsi Raamatukogus Sissepääs vaba Salzburgi liidumaa kunstnike näituse „Salzburg: visioonid“

14. detsembrist 8. jaanuarini Viimsi Raamatukogus

Salzburgi liidumaa kunstnike näituse „Salzburg: visioonid“

Austria kaasaegse  maali-, graafika- ja fotonäitusel on oma töödega esindatud 21 Salzburgi liidumaa kunstnikku: Albert Lindenthaler, Jutta Duschl, Edith Richter, Marlene Schaumberger, Brigitte Hauck-Delmondo, Roland Oberholzner, Karin Puchinger, Regina Rieder, Christine Todt, Peter Rieder, Renate Kammauf, Marianne Ewaldt, Monika Maria Weiss, Christiane Pott-Schlager, Vida Bokal-Neugebauer, Gerlinde Hochmair, Gabriele Helmke-Becker, Rauthgundis Zieser, Sylvia Mehnert-Kalenda, Claudia Defrancesco, Christine Uhlig.

Näitus valmis Salzburgi Austria koosseisu kuulumise 200. aastapäevaks ja iga kunstnik on kajastanud oma -  kohati kriitilist -  nägemust, käsitledes Salzburgi märgiliste objektide kaudu selle ajaloo, geograafia, kultuuri, muusika ja kirjanduse vaatenurgast.

Näituse kuraatorid on Peter ja Regina Rieder ning Karin Puchinger, näitust vahendavad Eestisse Salzburgi Kunstnike Liit art-bv-Berchtoldvilla ning Austria Suursaatkond Eestis.

Käesolev Salzburgi liidumaa kunstnike grupinäitus  on jätk nende varasematele näitustele Eestis „Salzburgi kunstimaastikud“ (2005/2006) ning „Salzburg Art Mix“ (2008).

Näitus on pühendatud Eesti ja Austria diplomaatiliste sidemete taastamise 25., Austria liidumaa Salzburgi Austria koosseisu kuulumise 200. ning Eesti iseseisvuse 100. aastapäevale.

Viimsi Raamatukogus

Sissepääs vaba

Salzburgi liidumaa kunstnike näituse

Austria kaasaegse maali-, graafika- ja fotonäitusel on oma töödega esindatud 21 Salzburgi liidumaa kunstnikku: Albert Lindenthaler, Jutta Duschl, Edith Richter, Marlene Schaumberger, Brigitte Hauck-Delmondo, Roland Oberholzner, Karin Puchinger, Regina Rieder, Christine Todt, Peter Rieder, Renate Kammauf, Marianne Ewaldt, Monika Maria Weiss, Christiane Pott-Schlager, Vida Bokal-Neugebauer, Gerlinde Hochmair, Gabriele Helmke-Becker, Rauthgundis Zieser, Sylvia Mehnert-Kalenda, Claudia Defrancesco, Christine Uhlig Näitus valmis Salzburgi Austria koosseisu kuulumise 200 14. detsembrist 8. jaanuarini Viimsi Raamatukogus