Muusika- ja videostuudio kasutamine Muusika- ja videostuudio kasutamine Videostuudios saab korraga olla maksimaalselt 2 inimest Muusika- ja videostuudio kasutamine
01.06 - 31.08 Viimsi Raamatukogu E - R 10 - 18,
L, P SULETUD

Prangli harukogu E - N 10 - 16
Püünsi harukogu E - R 9:00 - 16:30
Lõuna 11:30 – 12:00

Randvere harukogu E – R 9:00 – 16:30
Lõuna 11:30 – 12:00


Viimsi raamatukogu on 20. augustil pühadeks SULETUD!

Töötajate korralise puhkuse tõttu on
Prangli harukogu lugejatele suletud perioodil 01.08-29.08;
Püünsi harukogu lugejatele suletud perioodil 01.07-28.07 ja
Randvere harukogu lugejatele suletud perioodil 08.07-04.08.
E-kataloog    registreeru lugejaks siin

Muusika- ja videostuudio kasutamine

Muusika- ja videostuudiot saab broneerida kirjutades e-posti aadressile või registreerida ennast raamatukogu teeninduslauas. Muusika- ja videostuudiot on võimalik broneerida kuni neljaks tunniks. Stuudio kasutamine on tasuta, kuid eelnevalt on vaja registreerida ennast raamatukogu lugejaks ja läbida koolitus. Koolitusel osalemiseks kirjuta aadressil .

Kliendiga tehakse leping stuudio kasutamise ja vastutuse osas. Vanusepiirang muusika- ja videostuudio kasutamiseks on 15 aastat.

NB! Rohkem kui 15 minutit hilinedes broneering tühistatakse.

Muusika- ja videostuudio kasutamine

Muusikastuudio

Muusikastuudios saab kasutada iMac 21,5" arvutit, mis sisaldab Logic Pro X, GarageBand ja Ableton Live 10 Lite tarkvara muusika salvestamiseks ja töötlemiseks. Muusikastuudios on võimalik salvestada ja töödelda salvestatud materjali või lihtsalt laulda või mängida erinevaid instrumente. Stuudios on kasutada: helikaart Focusrite Scarlett 18i20, helipult Yamaha MG16XU, stuudiokõlarid KRK Rokit RP103, kõrvaklapid Audio-Technica ATH-M50 (4tk). Instrumentidest on kasutada: elektriklaver Roland FP-60, basskitarr Marcus Miller V9 Alder 4 BS 2nd Gen, bassivõimendi Markbass Mini CMD 121P, elektritrummid Roland Roland TD-17KV E-Drum Set, elektrikitarr Fender Player Series Strat MN TPL, kitarrivõimendi Marshall DSL40CR, efektiplokk Line6 Helix LT Guitar Processor, trummimasin Nord Clavia Nord Drum 3P, elektroakustiline kitarr Yamaha FX370c, Novation LaunchpadMK2. Mikrofonidest on kasutada: Shure sm58 (2tk), Shure sm57, Rode NT1A ja Rode PodMic mikrofon (3tk). Stuudios on olemas ka kõik vajaminevad kaablid.

Muusikastuudios saab korraga olla maksimaalselt 2 inimest. 

Muusika- ja videostuudio kasutamine
Muusika- ja videostuudio kasutamine

Videostuudio

Videostuudio arvutis Apple iMac 27“ on tarkvara Final Cut Pro ja iMovie videode monteerimiseks. Filmimiseks on kasutada Canon M50 hübriidkaamera, millega saab teha nii fotosid, kui ka filmida 4K formaadis. Kaameral on mälu 64GB ja mälukaardilt saab failid arvutisse laadida. Stuudios on  statiiv Manfrotto 190x koos MHXPRO-2W peaga, kimbal DJI Ronin. Kaamerale saab paigaldada eraldi mikrofoni  Rode VideoMic Pro Rycote ning juhtmevaba mikrofon Sennheiser EW 112P ja Rode Wireless GO II. Stuudios on olemas LED valgustuskomplekt DV-384CT, millega saab reguleerida valgustugevust ja valgussoojust. Videostuudios on olemas Walimex taustakangas musta ja valget värvi koos kinnitusraamiga ning green screen. Lisaks on videostuudios olemas Focusrite Scarlett 8i6 helikaart, KRK Rokit 8 stuudiokõlarid ja kõrvaklapid Audi-Technica ATH-M50. 

Stuudios saab digitaliseerida helikassette. Selleks on kasutada Sony kassettmakk mille väljundist läbi helikaardi saab materjali arvutisse salvestada.

Samuti saab digitaliseerida VHS kassette läbi Elgato Video Capture konverteri abil arvutisse.

Videostuudios saab korraga olla maksimaalselt 2 inimest.

Muusika- ja videostuudio kasutamine
Soovid kursis olla raamatukogus toimuvaga? Liitu uudiskirjaga

Kasutajatele
Lugejaks registreerimine, laenutamine, pikendamine, viivis, tagastuskast, tasulised teenused, raamatukogudevaheline laenutus, interneti ja WiFi kasutamine, erivajadustega lugeja


Veebilehe privaatsuspoliitika

Raamatukogust
Dokumendid, ajalugu, statistika, kogud, raamatukogu nõukogu

Harukogud
Prangli harukogu
Püünsi harukogu
Randvere harukogu

Lingikogu
Andmebaasid, lugemissoovitused,
lastele, E-kataloog

Sotsiaalmeedias

Kontaktandmed
Viimsi Raamatukogu
Registrikood: 75021706
Randvere tee 9
Haabneeme alevik
74001 Viimsi
Telefon 56882673
Lasteteenindus 54004033

Kodulehtede tegemine aara.ee

Muusika- ja videostuudio kasutamine

Muusika- ja videostuudio kasutamine

Muusika- ja videostuudiot saab broneerida kirjutades e-posti aadressile es1 = 'mailto:raam'; es2 = ';atukogu@&'; es3 = '#118;iimsiraama'; es4 = 'tukogu.ee'; ts1 = 'raamatukogu'; ts2 = ';@viimsiraam'; ts3 = ';atukogu.ee'; document write(' '+ts1+ts2+ts3+' '); raam[no-Smpam)atukogu@viimsiraamatukogu.ee või registreerida ennast raamatukogu teeninduslauas

Muusika- ja videostuudio kasutamine

www.viimsiraamatukogu.ee © 2023 Viimsi Raamatukogu »