Printimine, paljundamine ja skaneerimine Printimine, paljundamine ja skaneerimine Tasumise kohta väljastatakse tšekk Printimine, paljundamine ja skaneerimine

Printimine, paljundamine ja skaneerimine

Viimsi Raamatukogus saab printida, paljundada ja skaneerida kasutades selleks  Print in City teenust või raamatukoguhoidja abi.

Print in City

Print In City on avalik prinditeenus, mis võimaldab Sul panna töö printima oma arvutist või mobiilsest seadmest ja saada see kätte Viimsi Raamatukogu prindipunktist.

1. Loo konto või Logi sisse ja osta prindipilet

Print In City kasutamiseks loo kõigepealt konto. Prindiseadme avamiseks lisa konto seadetesse mõne oma kaardi number.

Prindiseadme avamiseks saad kasutada järgnevaid kaarte/meetodeid:

• Eesti ID-kaart
  • Ühistranspordikaart
  • Print In City PIN kood

Kanna oma kontole raha, ostes prindipilet. Prindipileti ostmiseks pead olema sisse logitud ja prindipileti ostmist saad alustada lehelt kontojääk ja makse. Prinditööde hinnad erinevates prindipunktides leiad prinditööde hinnakirjast.

Prindipileti saad osta kasutades erinevaid maksemeetodeid.

2. Lae prinditav PDF-fail üles või saada see e-postiga

Faili laadimiseks kliki kollasele nupule PRINDI või saada fail e-postiga aadressile ja järgi vastusmeiliga saadud juhiseid. E-postiga printimiseks lisa konto seadetesse oma e-posti aadress, nii teame, et prinditöö tuleb Sinult.

Printida on võimalik ainult PDF-faile. Niiviisi saame garanteerida Sulle alati õige prinditulemuse. Kui kasutatav tarkvara ei võimalda otse PDF-faile salvestada, soovitame Windowsi kasutajatel paigaldada doPDF tarkvara. Windows 10 puhul võib kasutada ka sisse ehitatud Microsoft Print to PDF printerit ning macOS laseb PDF-faili salvestamise valida rakenduse prindimenüüst.

3. Määra, kuidas soovid printida

Must-valgelt või värviliselt, ühe- või kahepoolselt, A4 või A3 formaadis.

4. Vali prindipunkt

Töö kättesaamiseks vali Viimsi Raamatukogu prindipunkt.

5. Mine tööle järele

Mine valitud prindipunkti, ava Print In City seade oma konto seadistustes registreeritud meetodil (näiteks sisesta seadmesse registreeritud kaart). Vali prinditööde nimekirjast soovitud töö ja prindi see välja.

Kui Sa pole prinditööle 48 tunni jooksul järele läinud, siis töö kustutatakse seadmest ja töö eest reserveeritud raha tagastatakse Sinu prindikontole.

Skaneerimine ja paljundamine

Print In City seadmeid saad kasutada ka skaneerimiseks (skaneerimine e-postile) ja paljundamiseks. Vajuta seadmel maja ikooniga nuppu ja järgi seadme ekraanil olevaid juhiseid.

Printimine, paljundamine ja skaneerimine

NB! Raamatukoguhoidja vahendusel tehtud teenuse eest tasutakse Viimsi Raamatukogu hinnakirja alusel.

Mustvalge valguskoopia ja väljatrükk:

A4, ühepoolne 0,10 eurot/A4, kahepoolne 0,20 eurot

A3, ühepoolne lehekülg 0,20 eurot/A3, kahepoolne lehekülg 0,40 eurot

Digitaalkoopia (skaneerimine):
üks lehekülg, A4 või A3 (ainult Viimsi Raamatukogus) - 0.15 EUR

Viimsi valla pensionäridele ja üldhariduskooli õpilastele rakendatakse eriteenuste osas soodushinda 50% ulatuses. Õppematerjale saavad Viimsi koolide õpilased kuni 5 lehte paljundada tasuta.

Tasuda saab nii sularahas kui kaardimaksega. Tasumise kohta väljastatakse tšekk.

Printimine, paljundamine ja skaneerimine

Viimsi Raamatukogus saab printida, paljundada ja skaneerida kasutades selleks Print in City teenust või raamatukoguhoidja abi Print in City Print In City on avalik prinditeenus, mis võimaldab Sul panna töö printima oma arvutist või mobiilsest seadmest ja saada see kätte Viimsi Raamatukogu prindipunktist