Regina Lukk-Toompere näitus „Kõik on olemas“ Regina Lukk-Toompere näitus „Kõik 9. juuni - 2. juuli raamatukogu teisel korrusel Teda on autasustatud esimese Edgar Valteri nimelise illustratsioonipreemiaga Regina Lukk-Toompere näitus „Kõik on olemas“

9. juuni - 2. juuli raamatukogu teisel korrusel

Regina Lukk-Toompere näitus „Kõik on olemas“

Regina Lukk-Toompere on lõpetanud 1981. aastal cum laude Eesti Riikliku Kunstiinstituudi graafika eriala magistrina ja tegutseb alates 1984. aastast vabakutselise kunstnikuna. Kokku on Lukk-Toompere illustreerinud ja kujundanud üle 90 raamatu ning õpiku, lisaks plakateid, plaadiümbriseid, postkaarte, ajakirju ja pakendeid. Tema tööd asuvad Eesti Lastekirjanduse Keskuse illustratsioonikogus, Eesti Kunstimuuseumi kogudes, Eesti Rahvusraamatukogu kunstikogus ning erakogudes Eestis, Prantsusmaal, Rootsis, Ukrainas ja mujal. Lukk-Toompere on Eesti Kunstnike Liidu, Eesti Kujundusgraafikute Liidu ja IBBY Eesti osakonna liige. Näitusel olevad pildid on Regina Lukk-Toompere loonud välismaise autori Toon Tellegeni raamatule „Kõik on olemas. Lugusid oravast, sipelgast ja teistest loomadest“. Teda on autasustatud esimese Edgar Valteri nimelise illustratsioonipreemiaga.

Regina Lukk-Toompere näitus „Kõik

Regina Lukk-Toompere on lõpetanud 1981 aastal cum laude Eesti Riikliku Kunstiinstituudi graafika eriala magistrina ja tegutseb alates 1984 9. juuni - 2. juuli raamatukogu teisel korrusel