Priit Kulu vitriininäitus ''Pronksiajast läbi rauaaja tänapäeva'' Priit Kulu vitriininäitus ''Pronksiajast 6. detsember - 31. jaanuar Priit Kulu lemmikuteks on olnud ja on raud (rauakollektsioon), vask (India, Egiptuse, UKU jm vask), suguvõsa uurimine, vanavara jpm Priit Kulu vitriininäitus ''Pronksiajast läbi rauaaja tänapäeva''
LAHTIOLEKUAJAD
Viimsi Raamatukogu E-R 10-20, L-P 10-16
Prangli harukogu E, K 12 - 18 ja T, N 10 - 16
Püünsi harukogu E, T, K, R 8.30 - 16.30, N 11-19
lõuna kl 11.30 - 12.00
Randvere harukogu SULETUD kuni 31. jaanuarini
Iga kuu viimasel reedel on raamatukogud korrastuspäevaks SULETUD!
29. jaanuaril on raamatukogud korrastuspäevaks suletud!

E-kataloog RIKS, registreeru lugejaks siin

6. detsember - 31. jaanuar

Priit Kulu vitriininäitus ''Pronksiajast läbi rauaaja tänapäeva''

Priit Kulu on sündinud 13. veebruaril 1945. aastal Võhma külas Põltsamaa vallas. Lõpetanud 1963. aastal Põltsamaa Keskkooli, 1968. aaastal Tallinna Polütehnilise Instituudi mehaanikainsenerina, omandanud kandidaadikraadi 1972. aastal ja doktorikraadi 1989. aastal. Töötanud alates 1968. aastast TPI metallide tehnoloogia kateedris (vanemlaborant, assistent, pulbermettalurgia teaduslabori juhataja, vanemõpetaja, dotsent, professor ja kateedrijuhataja; alates 1991. aastast Tallinna Tehnikaülikooli materjalitehnika instituudi materjaliõpetuse ja metalliõpetuse professor ja instituudi direktor ning aastatel 2005 – 2010 mehaanikateaduskonna dekaan; alates 2015. aastast TTÜ mehaanika ja tööstustehnika instituudi emeriitprofessor/vanemteadur. Priit Kulu on õpetanud paljusid metallidega seotud õppeaineid bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppes ning ta on paljude õpikute, käsiraamatute, sõnaraamatute, monograafiate autor/kaasautor. Ta on üle 300 teadusartikli autor/kaasautor.

Priit Kulu lemmikuteks on olnud ja on raud (rauakollektsioon), vask (India, Egiptuse, UKU jm vask), suguvõsa uurimine, vanavara jpm.

Peeter Langovitsi fotonäitus “Tagasivaade - Pariis 1991.1992” Loe edasi

Püünsi harukogu

Randvere tee 9
Telefon 56882673