Muusikapäev Harjumaal: esineb pianist Sten Heinoja Muusikapäev Harjumaal: esineb pianist 1. oktoobril kell 11. 00 Viimsi Raamatukogus Raamatukoguüritustest osavõtjatel on soovitatav kanda maski! Muusikapäev Harjumaal: esineb pianist Sten Heinoja

1. oktoobril kell 11.00 Viimsi Raamatukogus

Sten Heinoja (klaver) astub Muusikapäeval 1. oktoobril üles Viimsi Raamatukogus kell 11. Sissepääs tasuta.

MUUSIKAPÄEVAST

Meid igapäevaselt ümbritsevate helide sekka pole raske sihitult eksida. Niisama lihtne on neid võtta enesestmõistetavalt, märkamata rikkust, mida kõlade maailmal tegelikult on pakkuda. 1. oktoober on rahvusvaheline muusikapäev. Ellu kutsutud selleks, et märgata, kuulata ja väärtustada. Muusika roll me igapäevaelus on märkimisväärne. Kas oled seda tähele pannud?

Muusikapäeval teeme muusikale kummarduse. Kutsume sind kaasa! Tule tähista muusikapäeva just nii nagu sina soovid seda teha. Loe lähemalt 👉 Minu Muusikapäev
#kuula #muusikapäev

Muusikapäeva üle-eestiline tasuta kontsertide programm on maailmas ainulaadne laiaulatuslik hea tahte projekt, milles kontserdipaigad ja esinejad osalevad vabatahtlikkuse alusel ning kõik sündmused on publikule tasuta.

Õhtu võtab kokku Muusikapreemiate tseremoonia, kus Eesti Muusikanõukogu ja Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapital tunnustavad möödnud aasta silmapaistvamaid muusikategelasi.

Muusikapäeva algatas 1975. aastal legendaarne viiuldaja Yehudi Menuhin. Tasuta kontsertide päevaga tähistatakse muusikapäeva Eestis 2013. aastast.

Raamatukoguüritustest osavõtjatel on soovitatav kanda maski!

Muusikapäev Harjumaal: esineb pianist

Sten Heinoja (klaver) astub Muusikapäeval 1 oktoobril üles Viimsi Raamatukogus kell 11 1. oktoobril kell 11.00 Viimsi Raamatukogus