Lugejatega kohtub Elo Selirand Lugejatega kohtub Elo Selirand 26. oktoobril kell 18. 00 Viimsi Raamatukogus Raamatukoguüritustest osavõtjatel on soovitatav kanda maski! Lugejatega kohtub Elo Selirand

Laupäeval, 30. märtsil on Viimsi Raamatukogu laste- ja noorteosakond SULETUD!

26. oktoobril kell 18.00 Viimsi Raamatukogus

Lugejatega kohtub Elo Selirand

Viimsi Raamatukogu 100 juubelinädala raames kohtub lugejatega eesti tele- ja filmire¾issöör, stsenarist ja kirjanik Elo Selirand.

ETVs on tema tööde hulgas sellised saated nagu "Pühapäevitaja", "Tähelaev", "Värskelt õhus", "Jõulutunnel", "Saame kokku Tomi juures", "Nöbinina" "Lotte lood", "Lastetuba", "Terevisioon" ning paljud teatri-, kontserdi- ja ürituste ülekanded. Ta on kätt proovinud ka filmis re¾issööri esimese assistendina ("Georg", "Taarka" jm). Ta on filmi "Kutsar koputab kolm korda" re¾issöör ja stsenarist. Kirjutanud stsenaariume telesaadetele ja -sarjadele. Näiteks on ta Kanal 2-s näidatud 40-osalise seriaali "Saare sosinad" stsenarist ja re¾issöör.

Avaldanud raamatud "Tormpuudlane", "Punane päevik" (2020) ja "Elu eesliinil. Koroonalahing Kuressaare haiglas" (2020) ning pseudonüümi Aliis Jõe all romaanid "Viimane laev" (2017), "… kes pole kunagi söönud homaari" (2018) ja "Unustamatu ööbiku villa" (2020).

Sissepääs vaba.

Raamatukoguüritustest osavõtjatel on soovitatav kanda maski!

Lugejatega kohtub Elo Selirand

Viimsi Raamatukogu 100 juubelinädala raames kohtub lugejatega eesti tele- ja filmire¾issöör, stsenarist ja kirjanik Elo Selirand ETVs on tema tööde hulgas sellised saated nagu " Pühapäevitaja ", "Tähelaev", "Värskelt õhus", "Jõulutunnel", " Saame kokku Tomi juures ", "Nöbinina" "Lotte lood", "Lastetuba", "Terevisioon" ning paljud teatri-, kontserdi- ja ürituste ülekanded 26. oktoobril kell 18.00 Viimsi Raamatukogus