Elme Väljaste romaani “Elu võib alata lõpust” esitlus Elme Väljaste romaani “Elu 15. juunil kell 17. 00 Viimsi Raamatukogu treppidel “ Elme Väljaste romaani “Elu võib alata lõpust” esitlus

Pühapäeval, 21. aprillil on Viimsi Raamatukogu 2. korrus SULETUD!

15. juunil kell 17.00 Viimsi Raamatukogu treppidel

Elme Väljaste romaani “Elu võib alata lõpust” esitlus

Viimsi Raamatukogus (Randvere tee 9) toimub 15. juunil kell 17 Elme Väljaste romaani “Elu võib alata lõpust” esitlus. Raamatu on kirjastanud Tammerraamat.

See on Elme Väljaste 23. raamat, mis 21 aasta jooksul on ilmunud.

Ise on ta oma uue romaani kohta öelnud järgmist: “Kui ma poleks läinud Piritale spaasse molutamise kunsti õppima just sellel märtsikuu päeval ja nimelt sel kellaajal, siis poleks seda raamatut sündinud. Mu käsi tõusis just saunas leili viskama, kui leiliruumi sisenes üks naine. Ta teretas mind viisakalt, sättis end istuma ning me lobisesime maast, ilmast ja merest.

Veel üks tubli kulbitäis kerisele ja siis, 90-kraadises kuumuses purustasid naise sõnad minu molutamisele orienteeritud rahuliku pensionipõlve. „Olen üks kaheksast naisest, kes pääses eluga Estonialt. Laeval oli 186 meeskonnaliiget, neist 43 jäi ellu. Mina nende hulgas,” sõnas ta nii ükskõiksel häälel, nagu harjutaks eluga pääsemist iga jumala päev.

Sellest hetkest sai alguse sündmuste jada, mille kaasosalisena mõistsin, et täiel rinnal nauditav elu võib mõnikord alata ka lõpust.“

Elme Väljaste romaani “Elu

Viimsi Raamatukogus (Randvere tee 9) toimub 15 juunil kell 17 Elme Väljaste romaani “Elu võib alata lõpust” esitlus 15. juunil kell 17.00 Viimsi Raamatukogu treppidel