Anni Merelille maalide näitus ''Hinge vastus'' Anni Merelille maalide näitus 6. maist 6. juunini raamatukogu 2. korrusel Näitus "Hinge vastus" räägib teile alternatiivse ajaloo meie olemusest, meie seosest oma hingega , armastusest, usust ja lootusest, inimesest ja neist, kes meid sellesse kaunisse maailma tõid! Tere tulemast! Anni Merelille maalide näitus ''Hinge vastus''
01.06 - 31.08 Viimsi Raamatukogu E - R 10 - 18,
L, P SULETUD

Prangli harukogu E - N 10 - 16
Püünsi harukogu E - R 9:00 - 16:30
Lõuna 11:30 – 12:00

Randvere harukogu E – R 9:00 – 16:30
Lõuna 11:30 – 12:00


Töötajate plaanilise puhkuse tõttu on
Prangli harukogu lugejatele suletud perioodil 01.08-29.08;
Püünsi harukogu lugejatele suletud perioodil 01.07-28.07 ja
Randvere harukogu lugejatele suletud perioodil 08.07-04.08.
E-kataloog    registreeru lugejaks siin

Anni Merelille maalide näitus ''Hinge vastus''

6. maist 6. juunini raamatukogu 2. korrusel

Anni Merelille maalide näitus ''Hinge vastus''

Anni Merelill on armastuse ja kutsumuse kunstnik. 

 

Anni maalib pilte ainult hingerõõmust ja need kajastavad ainult armastust ja loomist maa peal asuva suure inimese au nimel. Loomingus ei esine olemise tumedaid külgi, agressiooni ning inetuse ja düsharmoonia rõhutamist. 

 

Kunstnik on looja - ja ta peab suutma valida oma loomingu sõnad ja värvid, et tuua maailma rohkem valgust, vastupidiselt pimedusele ja ükskõiksusele ning julmusele, mis ümbritses ja pani magama inimlikkuse maainimeste hinges. 

 

Meie käest peaks välja tulema ainult ilu ja siis kohaneb kogu maailm sellega, mida me sündmuste maailmast ja olude maailmast eristame. Kogu maailm muutub heledamaks ja lahkemaks, kui vaatame seda heade silmadega, nagu armastav ema vaatab oma last. 

 

Oleme tulnud siia kehastama parimat, mis meie hinges on, igal loomingulisel viisil. Maalide, muusika, pere, laste, ühiskonna, loomise kaudu mis tahes eluvaldkonnas. 

Me tulime siia ainult ühel mõjuval põhjusel-armastus! Kuid kui keeruline on rutiini ja igapäevaelu vangistuses oleval inimesel meenutada oma peamist missiooni ja olemasolu põhjust sellel planeedil. 

 

Anni näituse maalid on mõeldud selleks, et vaadata üle olemise piiride ja meenutada kõige olulisemat, oma alguspunkti, igavikku, olulist inimmissiooni maa peal. 

 

Näitus "Hinge vastus" räägib teile alternatiivse ajaloo meie olemusest, meie seosest oma hingega , armastusest, usust ja lootusest, inimesest ja neist, kes meid sellesse kaunisse maailma tõid! 

 

Tere tulemast!

Soovid kursis olla raamatukogus toimuvaga? Liitu uudiskirjaga

Kasutajatele
Lugejaks registreerimine, laenutamine, pikendamine, viivis, tagastuskast, tasulised teenused, raamatukogudevaheline laenutus, interneti ja WiFi kasutamine, erivajadustega lugeja


Veebilehe privaatsuspoliitika

Raamatukogust
Dokumendid, ajalugu, statistika, kogud, raamatukogu nõukogu

Harukogud
Prangli harukogu
Püünsi harukogu
Randvere harukogu

Lingikogu
Andmebaasid, lugemissoovitused,
lastele, E-kataloog

Sotsiaalmeedias

Kontaktandmed
Viimsi Raamatukogu
Registrikood: 75021706
Randvere tee 9
Haabneeme alevik
74001 Viimsi
Telefon 56882673
Lasteteenindus 54004033

Kodulehtede tegemine aara.ee

Anni Merelille maalide näitus

Anni Merelille maalide näitus

Anni Merelill on armastuse ja kutsumuse kunstnik Anni maalib pilte ainult hingerõõmust ja need kajastavad ainult armastust ja loomist maa peal asuva suure inimese au nimel 6. maist 6. juunini raamatukogu 2. korrusel

Anni Merelille maalide näitus ''Hinge vastus''

www.viimsiraamatukogu.ee © 2023 Viimsi Raamatukogu »