''Leid Viimsi Raamatukogu arhiivist: ajaleht Viimsi Teataja 20'' ''Leid Viimsi Raamatukogu arhiivist: Juunis ja juulis raamatukogu fuajees Olete oodatud näitusega tutvuma! ''Leid Viimsi Raamatukogu arhiivist: ajaleht Viimsi Teataja 20''

Laupäeval, 30. märtsil on Viimsi Raamatukogu laste- ja noorteosakond SULETUD!

''Leid Viimsi Raamatukogu arhiivist: ajaleht Viimsi Teataja 20''

Juunis ja juulis raamatukogu fuajees

''Leid Viimsi Raamatukogu arhiivist: ajaleht Viimsi Teataja 20''

Näitus "Viimsi Teataja 20" on leid Viimsi Raamatukogu arhiivist. Tänavu tähistame juba "Viimsi Teataja" 30. aastapäeva ja 500. numbri ilmumist. Näitus "Viimsi Teataja 20" annab edasi lehe kronoloogiat ja läbi aegade olulisemaid teemaseid Viimsi valla ajaloost, kultuurisündmustest, hariduselust, valla traditsioonidest, unistuste projektidest jne.

Esimene "Viimsi Teataja" number ilmus 1989. aasta juunis, ajalehte andis algul välja Viimsi Rahvarinne. Algul ilmus leht kord kuus ja trükiarv oli viissada, mis aga juba esimese aasta lõpuks kasvas tuhandeni. 1991. aasta aprillis registreeriti Rahvarinde häälekandja ümber ja see alustas ametlikult ilmumist vallalehena. "Viimsi Teataja" on üks vähestest vallalehtedest, mis on järjepidevalt 1989. aastast tänaseni ilmunud.  Olete oodatud näitusega tutvuma!

''Leid Viimsi Raamatukogu arhiivist:

Näitus "Viimsi Teataja 20" on leid Viimsi Raamatukogu arhiivist Tänavu tähistame juba "Viimsi Teataja" 30 Juunis ja juulis raamatukogu fuajees