Interneti ja WiFi kasutamine Interneti ja WiFi kasutamine ee Interneti ja WiFi kasutamine
Viimsi Raamatukogu E, K, N, R 10.00 - 17.00 T 10 - 19
K 10.30-15.30
Randvere harukogu T, K, N 9.00-16.30, lõuna 11.30-12.00
Iga kuu viimasel reedel on raamatukogud korrastuspäevaks suletud
25. augustil on raamatukogud suletud.
   E-kataloog

Interneti ja WiFi kasutamine

Avalik internetipunkt on avatud Viimsi Raamatukoguga samadel lahtiolekuaegadel. Külastajatele on 5 arvutitöökohta. Kahes arvutis on vaba tarkvara OpenOffice.org. Arvutite kasutamine on tasuta. Registreerimine toimub raamatukogu laenutusletis raamatukogupileti või isikut tõendava dokumendi alusel. Külastaja peab kinni pidama arvutitöökoha kasutamise eeskirjast.

pdf Viimsi Raamatukogu arvutitöökoha ja traadita andmesidevõrgu (WiFi) kasutamise eeskirja kehtestamine (.pdf 0,2Mb)
Lapsevanemal on võimalik raamatukogus oma lapse arvutikasutamise piiramiseks esitada avaldus.

pdf Avaldus lapsevanemale (.pdf 75,4Kb) - vorm täidetakse lapse arvutikasutusaja piiramiseks

Viimsi Raamatukogus on ka WiFi leviala. Traadita internetti on võimalik kasutada teadmiskirjanduse alal. Iga tehniliselt sobiv arvuti saab levipiirkonnas olles automaatselt ühenduse.

E-mailide saatmise (SMTP) server on mail.neti.ee.

Näitus "Siin kasvavad lapsed" Viimsi Raamatukogu fuajees Loe edasi

Kesk tee 1
Telefon 650 6936, Mobiil 56882673

Interneti ja WiFi kasutamine