Kunstikonkurss „Kui Viimsi raamatukogus on lugemiskoer...” Kunstikonkurss „Kui Viimsi raamatukogus Konkursi tähtaega pikendatakse 9. jaanuarini! Piltide tagumisele küljele palume kirjutada oma nime, vanuse ja kontaktandmed (meili aadress või mobiili number), et saaksime konkursil osalejad kutsuda näituse avamispeole Kunstikonkurss „Kui Viimsi raamatukogus on lugemiskoer. . . ”
LAHTIOLEKUAJAD
Viimsi Raamatukogu E-R 10-20, L-P 10-16
Prangli harukogu E,K 12-18
T,N 10-16
Püünsi harukogu E,T,K,R 08.30–16.30, lõuna 11.30-12
N 11-19, lõuna 11.30-12
Randvere harukogu E-R 8.30-16.30, lõuna 11.30-12

23.12 avatud 10-17
24. - 26.12 SULETUD
31.12 - 2.02 SULETUD

E-kataloog RIKS, registreeru lugejaks siin

Kunstikonkurss „Kui Viimsi raamatukogus on lugemiskoer...”

Konkursi tähtaega pikendatakse 9. jaanuarini!

Kunstikonkurss „Kui Viimsi raamatukogus on lugemiskoer...”
Meie raamatukogul on üks kauaaegne unistus – oleme soovinud, et Viimsi lapsi rõõmustaks lugemiskoer. Unistuse täitumiseks saavad meid veidike aidata kõik need, kes osalevad kunstikonkursil „Kui Viimsi raamatukogus on lugemiskoer...”.
Konkursil osalemiseks võib joonistada, maalida, teha kollaa¾i, pildistada või kasutada muid tehnikaid. Formaat on A4.
Valminud töid ootame raamatukogusse 9. jaanuariks. Konkursil osalenute töid eksponeerime lasteosakonnas ja parimaid töid auhinnatakse. Piltide tagumisele küljele palume kirjutada oma nime, vanuse ja kontaktandmed (meili aadress või mobiili number), et saaksime konkursil osalejad kutsuda näituse avamispeole.
Lugemisisu programm 2021-2022 Loe edasi

Püünsi harukogu

Randvere tee 9
Telefon 56882673
Lasteteenindus 54004033

Kunstikonkurss „Kui Viimsi raamatukogus

Meie raamatukogul on üks kauaaegne unistus – oleme soovinud, et Viimsi lapsi rõõmustaks lugemiskoer Unistuse täitumiseks saavad meid veidike aidata kõik need, kes osalevad kunstikonkursil „Kui Viimsi raamatukogus on lugemiskoer Konkursi tähtaega pikendatakse 9. jaanuarini!

Kunstikonkurss „Kui Viimsi raamatukogus on lugemiskoer. . . ”

www.viimsiraamatukogu.ee © 2021 Viimsi Raamatukogu »