Viimsi kaasav eelarve ootab kõigi ideid! Viimsi kaasav eelarve ootab Sinu idee saab muuta Viimsit! Viimsi vallavalitsus Viimsi kaasav eelarve ootab kõigi ideid!
LAHTIOLEKUAJAD
Viimsi Raamatukogu E-R 10-20, L-P 10-16
Prangli harukogu K 10.30 - 15.30
Püünsi harukogu E, T, K, R 8.30 - 16.30, N 11-19
lõuna kl 11.30 - 12.00
Randvere harukogu SULETUD kuni 3. novembrini
Iga kuu viimasel reedel on raamatukogud korrastuspäevaks SULETUD!
30. oktoobril on raamatukogud SULETUD!

   E-kataloog RIKS, registreeru lugejaks siin

Viimsi kaasav eelarve ootab kõigi ideid!

15. okt. 2020
Viimsi kaasav eelarve ootab kõigi ideid!

Sel aastal tuleb sügis teistmoodi ning esimest korda saavad kõik Viimsi elanikud vahetult kaasa rääkida ja otsustada ühe osa valla eelarveraha kasutamise üle.

 

Viimsi valla kaasava eelarve eesmärk on anda kõigile huvilistele võimalus esitada 50 000 euro ulatuses ideid valla elu edendamiseks ja võimaldada viimsilastel osaleda hääletusel parimate ideede väljaselgitamiseks.

 

Oktoobris algava protsessi käigus läheb jagamisele kokku 100 000 eurot, mis tähendab, et 2021. aastal saab ellu viia kaks kuni 50 000 eurost projekti.

 

15.-31. oktoobrini on igaühel sõltumata elukohast või vanusest võimalik esitada oma idee Viimsi vallas mõne investeeringu teostamiseks, projekti elluviimiseks või ürituse korraldamiseks.

 

Oluline on see, et elluviidav idee pakuks avalikku hüve võimalikult paljudele viimsilastele. Kui võitjaks osutub mõni investeeringuobjekt, viib selle ellu vallavalitsus. Muude võitnud projektide elluviimine või ürituse korraldamine jääb aga võiduidee esitaja kanda.

 

Nõuetele vastavad ideed paneme novembris Viimsi raamatukogus avalikule näitusele ning nendega saab virtuaalselt tutvuda kaasava eelarve veebilehel viimsi.ee/kaasaveelarve.

 

1.-13. detsembrini toimub rahvahääletus, kus igal vähemalt 16-aastasel Viimsi elanikul on õigus anda oma hääl kolmele meelepärasele ideele. Sõbralik ja üksteist austav kampaania oma idee toetuseks on samuti teretulnud.

 

Kõige enam viimsilaste hääli kogunud ideed viiakse ellu juba 2021. aastal.

 

Täpsema info Viimsi kaasava eelarve korralduse ja tingimuste kohta leiad:  viimsi.ee/kaasaveelarve.

 

Sinu idee saab muuta Viimsit!

 

Viimsi vallavalitsus

 

Liisi Lukk illustratsioonid Loe edasi

Kasutajatele
Lugejaks registreerimine, laenutamine, pikendamine, viivis, tagastuskast, tasulised teenused, raamatukogudevaheline laenutus, interneti ja WiFi kasutamine, erivajadustega lugeja

Raamatukogust
Dokumendid, ajalugu, statistika, kogud, raamatukogu nõukogu

Harukogud
Prangli harukogu
Püünsi harukogu
Randvere harukogu

Lingikogu
Andmebaasid, lugemissoovitused,
lastele, E-kataloog

Sotsiaalmeedias

Kontaktandmed
Viimsi Raamatukogu
Registrikood: 75021706
Randvere tee 9
Haabneeme alevik
74001 Viimsi
Telefon 56882673
Lasteteenindus 54004033

Kodulehtede tegemine aara.ee

Viimsi kaasav eelarve ootab

Viimsi kaasav eelarve ootab

Sel aastal tuleb sügis teistmoodi ning esimest korda saavad kõik Viimsi elanikud vahetult kaasa rääkida ja otsustada ühe osa valla eelarveraha kasutamise üle Viimsi valla kaasava eelarve eesmärk on anda kõigile huvilistele võimalus esitada 50 000 euro ulatuses ideid valla elu edendamiseks ja võimaldada viimsilastel osaleda hääletusel parimate ideede väljaselgitamiseks

Viimsi kaasav eelarve ootab kõigi ideid!

www.viimsiraamatukogu.ee © 2016 Viimsi Raamatukogu »