Lõppes 6. suvelugemine Lõppes 6 suvelugemine Suvelugemine lõppes 22. augustil lõpupeoga, kuhu kutsuti lugejad, kes lugesid läbi vähemalt 5 raamatut. Täname kõiki lugejaid ja nende vanemaid ning ootame rohket osavõttu ka järgmisel aastal! Lõppes 6. suvelugemine
Viimsi Raamatukogu E, K, R 10-18, T, N 10-19, L 10-15
Prangli harukogu
E, K 12-18, T, N 10-16
Randvere harukogu E-R 8.30 - 16.30, lõuna kl 11.30 - 12.00
Iga kuu viimasel reedel on raamatukogud korrastuspäevaks suletud
28. septembril on raamatukogu suletud.
   E-kataloog

Lõppes 6. suvelugemine

28. augustil 2017

Suvelugemine lõppes 22. augustil lõpupeoga, kuhu kutsuti lugejad, kes lugesid läbi vähemalt 5 raamatut.

Tänavu toimus arvult juba kuues võistulugemine, kusjuures aasta aastalt on laste huvi, sisustada oma  suvevaheaeg raamatuga, märgatavalt kasvanud. Kui 2012. aastal  jagati lastele välja 23 lugemispassi ja küsimustele vastas 10 lugejat, siis 2017. aastal oli osavõtjaid juba 182. Tähelepanuvääriv on, et vähemalt 5 raamatut luges läbi 119 last (eelmisel suvel 53). Aktiivsed raamatulugejad olid ka koolieelikud. Kõigist 6 võistulugemisest on osa võtnud Meribel Kuusik ja jõudnud igal aastal  lõpuüritusele.

Rõõmustab, et enamus lapsi loevad raamatuid mõttega ja leiavad nendest endale midagi olulist. Lugejate lemmikraamatuteks osutusid tänavu I. Tomuski raamatud „Amanda patsid“ ja „Algaja ajaränduri seiklused“, T. Parvela ja B. Sortlandi „Kepler62“, J. Schieszka  „Frank Einstein ja antiaine mootor“, H. Vilepi „Üle põhjatu kuristiku“ ning S. Desseni „Püha Misiganes“.

6. suvine võistulugemine lõppes 22. augustil lõpupeoga Viimsi Raamatukogus, kuhu kutsuti need lugejad, kes lugesid läbi vähemalt 5 raamatut. Lustakal peol, mida juhtis Bruno Lottemaalt jagati tublimatele võistulugemisel osalejatele kiidukirju ja tunnustati neid auhindadega. Tublimad, kes lugesid läbi 20 või rohkem raamatut olid Sander Estna, Hedvig Marie Harjo, Rebeka Palu, Priit Pedaste, Lukas Suits, Roderik Gross, Jelizaveta Nikiforjak, Paula Paas ja Ralf Maapalu. Eriti tahaks nende hulgast esile tuua Hedvig Marie Harjot, kes luges 28 raamatut ja tublit koolieelikut Lukas Suitsu, kes luges 20 raamatut. Võistulugemise lõpuüritus sai tänavugi teoks tänu sponsoritele. Haabneeme Kohvik tegi maitsva suvise raamatukogu maskott Vimpsiku pildiga tordi. Eesti Kultuurkapitali ja Viimsi Vallavalitsuse toel esinesid ürituse juhina Bruno Lottemaa Leiutajatekülast ning üllatuskülalisena mustkunstnik Marko Mölder.  Atlantis H2O Aquapark pani välja 5 peaauhinda tublimatele lugejatele.

Täname kõiki lugejaid ja nende vanemaid ning ootame rohket osavõttu ka järgmisel aastal!

Lõppes 6. suvelugemine
Lõppes 6. suvelugemine
Lõppes 6. suvelugemine
Rahvusarhiivi näitus "Karm kevad" Viimsi Raamatukogu fuajees Loe edasi

Kasutajatele
Lugejaks registreerimine, laenutamine, pikendamine, viivis, tagastuskast, tasulised teenused, raamatukogudevaheline laenutus, interneti ja WiFi kasutamine, erivajadustega lugeja

Raamatukogust
Dokumendid, ajalugu, statistika, kogud, raamatukogu nõukogu

Harukogud
Prangli harukogu
Randvere harukogu

Lingikogu
Andmebaasid, lugemissoovitused,
lastele, E-kataloog

Sotsiaalmeedias

Kontaktandmed
Viimsi Raamatukogu
Registrikood: 75021706
Kesk tee 1
Haabneeme alevik
74001 Viimsi
Telefon 650 6936, Mobiil 56882673

Kodulehtede tegemine aara.ee

Lõppes 6 suvelugemine

Lõppes 6 suvelugemine

Tänavu toimus arvult juba kuues võistulugemine, kusjuures aasta aastalt on laste huvi, sisustada oma suvevaheaeg raamatuga, märgatavalt kasvanud Kui 2012 Suvelugemine lõppes 22. augustil lõpupeoga, kuhu kutsuti lugejad, kes lugesid läbi vähemalt 5 raamatut.

Lõppes 6. suvelugemine

www.viimsiraamatukogu.ee © 2016 Viimsi Raamatukogu »