Viimsi Raamatukogu E, K, R 10-18, T, N 10-19, L 10-15
E, K 12-18, T, N 10-16
Randvere harukogu E-R 8.30 - 16.30, lõuna kl 11.30 - 12.00
Iga kuu viimasel reedel on raamatukogud korrastuspäevaks suletud
28. septembril on raamatukogu suletud.
   E-kataloog

Märtsikuus Viimsi Raamatukogu fuajees

Näitus keskendub kunstniku moeloomele, viimasele ja kõige rohkem kunstniku stiili kujundanud pooleteisele aastale. Näitusel üles seatud piltidel on näha kõige hilisema, neljanda moekollektsiooni komplekte. Piltidel kajastub kindlama moeloomingulise suuna leidmine, mida iseloomustavad skulpturaalne lähenemine ja arhitektuurne vorm. See kollektsioon kujutab eelduste ja ootuste seadmist iseendale. Kas on võimalik luua midagi uut või uudse lähenemisega kantavat, isegi igapäevast moodi, tänapäeva toodetesse uppunud maailmas?

Karl Joonas Alamaa on 17-aastane rõivadisainihuviline ja disainivaatleja, kellel hetkel on pooleli rätsepaõpingud, kuid kelle tulevik on kindlasti seotud moedisaini, disaini analüüsi või(/ja) kunstiga.

Karl Joonas tänab: Villem Sooster, Marelle-Merita Seren, Karin Reisko, Daniel Leevik, Tanel Topaasia, TEGADE, kõik modellid ja Viimsi Raamatukogu.

Vaba sissepääs

Näitus kuulub programmi "Noor, loo, too - kunst raamatukokku", mille raames pakuvad raamatukogud Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul noortele kunstnikele võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogudes.

Rahvusarhiivi näitus "Karm kevad" Viimsi Raamatukogu fuajees Loe edasi

Kesk tee 1
Telefon 650 6936, Mobiil 56882673

Karl Joonas Alamaa isikunäitus