Kohtumine Valdur Mikitaga Kohtumine Valdur Mikitaga 5. mail kell 18. 00 toimub raamatukogus kohtumisõhtu Valdur Mikitaga. Sissepääs tasuta Kohtumine Valdur Mikitaga
Viimsi Raamatukogu E, K, N, R 10.00 - 17.00 T 10 - 19
E, T, K, N 10.00 - 16.00
Randvere harukogu E-R 8.15-16.30, lõuna 11.30-12.00
Iga kuu viimasel reedel on raamatukogud korrastuspäevaks suletud
30. juunil on raamatukogud suletud
   E-kataloog

Kohtumine Valdur Mikitaga

5. mail kell 18.00 toimub raamatukogus kohtumisõhtu Valdur Mikitaga.

Kohtumine Valdur Mikitaga

Valdur Mikita on eesti kirjanik ja semiootik, lõpetanud Tartu Ülikooli bioloogina ning kaitsnud doktoritöö semiootikas, töötanud õppejõuna ja turunduse alal.
Mikita segab oma raamatuis eri ¾anre, jäädes sageli ilukirjanduse ja semiootika piirimaile. Laiema publiku teadvusse jõudis Mikita 2013. aastal ilmunud raamatuga “Lingvistiline mets”, mis pälvis mitmeid auhindu. Triloogiasse kuulub veel "Metsik lingvistika" (2008) ja "Lindvistika" (2015).

Sissepääs tasuta.

Lee Nuutre fotonäitus ''Hinge puudutus'' Viimsi Raamatukogu fuajees Loe edasi

Kesk tee 1
Telefon 650 6936, Mobiil 56882673

Kodulehtede loomine bekker.ee

Kohtumine Valdur Mikitaga

Valdur Mikita on eesti kirjanik ja semiootik, lõpetanud Tartu Ülikooli bioloogina ning kaitsnud doktoritöö semiootikas, töötanud õppejõuna ja turunduse alal Mikita segab oma raamatuis eri ¾anre, jäädes sageli ilukirjanduse ja semiootika piirimaile 5. mail kell 18.00 toimub raamatukogus kohtumisõhtu Valdur Mikitaga.

Kohtumine Valdur Mikitaga

www.viimsiraamatukogu.ee © 2016 Viimsi Raamatukogu »