Taimetervise teemaline rändnäitus Taimetervise teemaline rändnäitus Juulis js augustis Viimsi Raamatukogus Näituse juurde kuulub kokkuvõttev voldik Taimetervise teemaline rändnäitus

Laupäeval, 30. märtsil on Viimsi Raamatukogu laste- ja noorteosakond SULETUD!

Juulis js augustis Viimsi Raamatukogus

Taimetervise teemaline rändnäitus

2020. aasta on ÜRO Peaassamblee otsusega kuulutatud rahvusvaheliseks taimetervise aastaks. Rändnäitus koosneb kaheksast roll-up paneelist ning tutvustab taimetervise mõiste olemust ja ajalugu, erinevate taimekahjustajate levikuviise, seda, kuidas neid ära tunda ja eristada ning tagajärgi, mida taimekahjustajad ja haigused võivad taimedele põhjustada.

Kuna taimekahjustajate levikul on oluline roll ka inimtegevusel, siis tasub kindlasti teada seda, mida saab igaüks teha, et olla teadlik ja vastutustundlik ning hoiduda kahjustajate levitamisest.

Näituse koostamisele aitasid kaasa Maaeluministeerium, Põllumajandusamet, Põllumajandusuuringute Keskus ja Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing.

Näituse juurde kuulub kokkuvõttev voldik.

Taimetervise teemaline rändnäitus

2020 aasta on ÜRO Peaassamblee otsusega kuulutatud rahvusvaheliseks taimetervise aastaks Juulis js augustis Viimsi Raamatukogus